Membership Levels

Plany członkowskie

Karta członkowska srebrna

PLN 1,000.00

Kursy załączone: 2
Zawiera ofertę kursów polecanych: 2
Karta członkowska pozwala na skorzystanie z 2 dowolnych szkoleń znajdujących się na platformie Edu - Medycyna Estetyczna. Jeśli wykupiłeś członkostwo, po wybraniu z okienka "Kup szkolenie" opcji "Skorzystaj z karty członkowskiej", otrzymasz dostęp do danego kursu. Liczba pozostałych kursów do wykorzystania będzie zmniejszała się po każdym kolejnym kursie, aż do "0".

Karta członkowska złota

PLN 1,500.00

Kursy załączone: 3
Zawiera ofertę kursów polecanych: 3
Karta członkowska pozwala na skorzystanie z 3 dowolnych szkoleń znajdujących się na platformie Edu - Medycyna Estetyczna. Jeśli wykupiłeś członkostwo, po wybraniu z okienka "Kup szkolenie" opcji "Skorzystaj z karty członkowskiej", otrzymasz dostęp do danego kursu. Liczba pozostałych kursów do wykorzystania będzie zmniejszała się po każdym kolejnym kursie, aż do "0".

Karta członkowska platynowa

PLN 2,000.00

Kursy załączone: 4
Zawiera ofertę kursów polecanych: 4
Karta członkowska pozwala na skorzystanie z 4 dowolnych szkoleń znajdujących się na platformie Edu - Medycyna Estetyczna. Jeśli wykupiłeś członkostwo, po wybraniu z okienka "Kup szkolenie" opcji "Skorzystaj z karty członkowskiej", otrzymasz dostęp do danego kursu. Liczba pozostałych kursów do wykorzystania będzie zmniejszała się po każdym kolejnym kursie, aż do "0".